עלינו
כסלו תחבורה בע"מ
קבוצת כסלו הוקמה בשנת 1986 על ידי מר צביקה גרינברג והחלה פעילותה בתחום כעסק המקדש מקצועיות חסרת פשרות ומתן שירות מעולה. שלושה עשורים מאוחר יותר הפכה הקבוצה לחברת אחזקות מובילה בתחומה, המנהלת פעילות עסקית בינלאומית תוך הקפדה על איכות, חדשנות ושותפות אמתית לדרך.
הקבוצה נחשבת למובילת שוק בתחום הלוגיסטיקה והשילוח ומנהלת פעילות עסקית ענפה בתחומי התחבורה, השירותים פיננסים והשקעות בנדל"ן בישראל ובחו"ל. מעגל הלקוחות של הקבוצה נהנה ממארג שירותים רחב וממוניטין רב שנים הנסמך על אמינות, מקצועיות ואיתנות פיננסית.

כסלו תחבורה מקבוצת כסלו הינה יבואנית הצמיגים המובילה בישראל ומחזיקה ב 40% מנפח הפעילות של השוק המקומי ובכללו בנתח של 50% ביבוא צמיגים לתעשייה ולחקלאות. החבירה לקרן סקאי ולשנפ ורכישתו של מותג הצמיגים אליאנס מיצבו את הקבוצה כגדולה בישראל בתחום זה.

חוזקות ושירות
מותגים מעולים - הפצה בלעדית של מותגי הצמיגים המובילים בעולם דוגמת, קונטיננטל, אליאנס ויונירויאל
שירות מעולה – מרלו"ג מתקדם, מענה מהיר ולמעלה מ 800 נקודות מכירה מהוות בסיס למתן שירות מצוין
לקוחות מעולים – מאגר לקוחות מרשים המורכב מחברות ממשלתיות ופרטיות גדולות.


שוק הצמיגים הישראלי – מבט על המשק הישראלי ועל שוק הצמיגים
נתוני הליבה הכלכליים מנבאים טובות למשק הישראלי, המציג נתוני צמיחה חיוביים ויציבים. השכר הממוצע במשק עולה בעקביות ואתו ההוצאה הפרטית לצריכה במשקי הבית. התל"ג לנפש גדל ובמקביל נרשמים נתונים נאים גם בחזית העסקית, בעוד מכסות היצוא ממשיכות לגדול ביחס לכמות המוצרים המיובאים מחו"ל.

שוק הצמיגים המקומי מציג נתוני צמיחה של 4.8% בשנה עד לשנת 2030 לפחות, נתון שעושה שכל לאור הגידול המתמיד במספר הרכבים שעולים על הכביש בארץ. בשנת 2016 גדל מספר הרכבים הפרטיים הנעים על כבישי הארץ ב 5.6% בעוד ש'הגיל הממוצע של הרכבים בארץ ממשיך לרדת והתייצב על 6.8 שנים. על פי הנתונים, כל 1000 תושבים מחזיקים ב 383 רכבים, נתון נמוך ביחס לנתונים המתקבלים במדינות מפותחות אחרות. קרי, היד עוד נטויה .29% מן הרכבים בישראל מיוצרים ביפן, 13.7% בדרום קוריאה ו -7.2% בגרמניה.