אודות קונטיננטל

תוצרת גרמניה

הנדסה גרמנית במקום שבו אתה זקוק לה ביותר - במכונית.

יש התופסים את צמיגי הרכב כפריט מובן מאליו, אולי אפילו חסר חשיבות. כאלה המתייחסים אליו כאל גומי שחור שצריך לבצע את תפקידו, במידה זו או אחרת.

במציאות זה הרבה יותר מורכב מזה, אבל לגבי דבר אחד אין ספק: אתה, הנהג, חייב להעדיף צמיגים שמתפקדים טוב יותר על הכביש. הסיבה די ברורה - זה הרכב שלך, זו הבטיחות שלך והצמיגים הם המגע והקשר היחידי שיש לרכב שלך עם הדרך. צמיגים מאיכות ירודה, או כאלה שהבלאי שלהם גבוה, מהווים סיכון בטיחותי מהשורה הראשונה.

החדשות הטובות הן שבנקודה הזו בדיוק נכנסת לתמונה הנדסה גרמנית. במקום שבו אתה זקוק לה יותר מכל – ברכב שלך. הצמיגים של קונטיננטל, החברה הגרמנית המובילה בייצור צמיגים ואספקת מוצרי הנדסה לתעשייה הרחב, מאפשרים לשנות את חוקי המשחק בתחום. המהנדסים במחלקת ההנדסה של החברה עשו הכל על מנת ליצור צמיגים חזקים, המתפקדים בכל מצב וקושי.

חברת קונטיננטל, המומחית לצמיגים וגומי מהאנובר, הפכה במרוצת הזמן – ולאחר כ-140 שנות פעילות - להיות ספקית בינלאומית לתעשיית הרכב. היא מפגינה נוכחות מרשימה בכל שווקי המפתח העולמיים, עם צוות של יותר כ-155,000 עובדים מיומנים, הפזורים ב-193 סניפים בכל רחבי העולם.

יו''ר מועצת המנהלים של קונטיננטל, ד''ר אלמר דגנהארט, מסביר זאת כך: "לקוחותינו ושותפינו העסקיים מרוויחים מהניסיון רב השנים שלנו, מיכולותינו לחדש ולפתח, מהגידול המתמיד ומהפיכתנו לחברה בינלאומית הנוכחת בשווקים רבים, כמו גם מתיק מוצרים רחב במגזרים שונים", עוד הוא מוסיף על מיקומה של חברת קונטיננטל בעולם: "אנו כוח חשוב בעיצוב מגמות ענק בתעשיית הרכב  - בטיחות, מידע, נושא הסביבה וכלי רכב שאדם יכול להרשות לעצמו רכישתם".