אודות קונטיננטל

עוזרים לצמיגים שלך לשמור עליך

לפניך כמה עצות שימושיות אשר יעזרו לך לשמור על בטיחותך בשעת נסיעה על כבישים ודרכי עפר

צמיגי קונטיננטל הם צמיגים מתקדמים המותאמים לנהיגה מודרנית. תחזוק ראוי שלהם יבטיח את כשירותם ויסיע לאריכות חיי הצמיג. המשוואה עם צמיגים היא פשוטה – טפל בהם היטב והם ישרתו אותך היטב.

 

1. טפל בצמיגי הרכב במסירות ובמלוא הזהירות, כאילו היו מוצר טכני מורכב. על ידי טיפוחם תהנה מנוחות נהיגה מקסימלית, מבטיחות מלאה ומביצועים מיטביים לאורך כל חיי הצמיג. 

 

2. התקרב למכשולים במהירות נמוכה ככל האפשר. אם אתה נאלץ לעבור מעליהם, נסה לעשות זאת בניצב וקרוב ככל שניתן למכשול – הדבר יקטין את הסבירות לשחיקה אפשרית של הצמיג.

 

3. בדוק את הצמיגים שלך בקביעות, בבחינה ויזואלית, וראה האם הם ניזוקו בצורה חיצונית והאם נוצרו בהם חתכים, סדקים, בליטות או גבשושיות. את הבדיקה מומלץ לבצע אחת לשבועיים לפחות.

 

4. אל תעמיס על הרכב שלך יתר על המידה. אם אתה נדרש לנהוג תחת עומס מלא או במהירות גבוהה, התאם את לחץ האוויר בצמיגים להמלצות של יצרן הרכב.

 

5. בדוק את הצמיגים כשהם קרים ולא מיד לאחר נסיעה. אל תדלג בבדיקה גם על הצמיג הרזרבי, שאינך יכול לדעת מתי תזדקק לו. ראה את המידע שמספק יצרן הרכב לגבי הצמיג הרזרבי ופעל על פיו.

 

6. אל תמתין עד שהצמיג שלך יגיע למינימום החוקי של עומק חריץ הצמיג. צמיגים בלויים, אפילו במידה פחותה מזו המוגדרת בחוק, מגדילים את הסיכון להחלקה ומצמצמים את יכולת הבלימה בתנאי רטיבות.

 

7. מבחינה מעשית, אנחנו ממליצים להחליף את צמיגי הקיץ כאשר עומק החריץ בהם הוא 3 מ''מ. במקרה של צמיגי חורף חשוב לעשות זאת אפילו קודם לכך – כאשר עומק החריץ בסוליית הצמיג עומד על 4 מ''מ.

 

8. עשית את כל אלה? אנו מבטיחים לך כי כעת אתה בטוח יותר בנסיעתך והצמיגים שלנו ישרתו אותך באופן הטוב ביותר.