אודות קונטיננטל

גורמים לדברים "להתגלגל"...

לחברת קונטיננטל תרומה משמעותית בשיפור הבטיחות בנהיגה. היא משמשת ספקית מהשורה הראשונה של מערכות הינע ושלדות, מכשור, פתרונות תקשורת (בעיקר מידע ובידור), מערכות אלקטרוניות לכלי הרכב, חומרים אלסטיים וכמובן – צמיגים.

הצמיגים המיוצרים בחברת קונטיננטל עומדים בדרגות האיכות הגבוהות ביותר ועובדה זו עלולה שלא לקבל את מרב תשומת הלב. הסיבה לכך היא שביצועי הצמיגים כמעט ולא נראים לעין, ובטח שלא לעין בלתי מקצועית. ובכל זאת, כדי להבין את חשיבותם נסו לדמיין את הכוח של כלי הרכב המועבר לכביש או לדרך באמצעות טביעת מגע שגודלה כגודל של ארבע גלויות לערך. טביעות מגע קטנות אלה נדרשות לא רק לעמוד בלחץ אדיר, אלא גם לבצע יותר ויותר בכל יום.

חברת קונטיננטל עושה הכל על מנת ליישר קו עם הדרישות והרצונות של יצרני הרכב והצרכנים. היא עושה כל שביכולתה על מנת לפתח צמיג אשר מספק באופן עקבי ביצועים טובים יותר, מקנה בטיחות גבוהה יותר ומאופיין בלא פחות משלמות. באמצעות צוות של כאלף אנשים, העובדים במרכזיים הטכנולוגיים שלנו באירופה ובארצות הברית, אנחנו פועלים על מנת להגשים את היעד הזה. המטרה שלנו היא אחת: להפוך צמיגים טובים מאד לצמיגים טובים עוד יותר. כדי לעשות זאת אנחנו חושבים על הבלתי אפשרי והופכים אותו למציאות.

הגעה לסטנדרטים גבוהים אלה אינה דבר של מה בכך. הדבר מצריך מומחיות רבה בתחומי המחקר וידע מקסימאלי שמשתנה ומתעדכן באופן תדיר. לצורך זה, חוברים במעבדות המחקר שלנו מהנדסים, חוקרים, מתכננים, מפתחים ויצרנים על מנת לשפר אינספור היבטים בצמיגים: להעלות את יכולת הבלימה שלהם, להגדיל את היציבות, לצמצם את ההחלקה, לשפר את הנוחות ואף למקסם את היעילות והנצילות של הצמיג. סיבה נוספת להצלחת המוצרים שלנו היא שאנחנו לא מתבוננים על הצמיגים כאל יצירה העומדת בפני עצמה, אלא רואים אותם כחלק מרכזי במערכת שלמה, הכוללת בתוכה את מערכת הכוח, הבלמים, אביזרי השליטה האלקטרוניים ועוד. תפיסה זו מאפשרת להתאים את הצמיג לצרכים של הנהגים ולמאפייני הרכב בצורה השלמה ביותר.

במהלך השנים הוכנסו מאות רעיונות מבריקים וחדשניים לפסי הייצור התעשייתיים של מוצרי קונטיננטל. כיום הם מוכיחים את עצמם ובזכותם הצמיגים שלנו מספקים ביצועים גבוהים במכוניות נוסעים, כלי רכב מסחריים וכלי תחבורה דו גלגליים. התוצאות המרשימות שהשיגו מוצרי החברה במבדקים שנעשו ברחבי העולם, כמו גם פרסי התעשייה הרבים בהם זכו – הם ההוכחה הניצחת לכך שמדובר במוצרים מנצחים ואיכותים. הם ההוכחה לכך שצמיג קונטיננטל הוא הדבר הנכון עבור הרכב שלך.

עדות נוספת לכך היא מיליוני כלי רכב חדישים, הנמסרים מדי שנה ללקוחות כאשר צמיגי קונטיננטל מאבזרים אותם...

הפלא של מגע הצמיג
הפלא של מגע הצמיג
צמיגי Runflat של קונטיננטל
צמיגי Runflat של קונטיננטל

התשובה שלנו לנושא זה היא, 1000 אנשים עובדים במרכזים הטכנולוגיים שלנו באירופה וארה"ב עם מטרה חשובה אחת: להפוך צמיגים טובים מאוד לטובים עוד יותר.
הקו המנחה שלנו פשוט מאוד: יש לחשוב על הבלתי אפשרי כדי להפוך את האפשרי למציאות. לרוע המזל, התנהלות על-פי קו מנחה זה אינה כה פשוטה.
יש צורך במומחיות רבה במגוון תחומי מחקר וידע כדי להגדיר באופן משתנה תדירות את הפרמטרים הביצועיים של צמיג. מהנדסים, חוקרים מתחום מדעי הטבע ומתכננים חוברים במעבדות המחקר שלנו למומחים באקוסטיקה וברנטגן. המטרות המשותפות מוגדרות באופן ברור: להפוך את צמיג המחר לבולם בצורה בטוחה יותר, צמצום ההחלקה, הגדלת היציבות, נוחות, יעילות ונצילות גבוהות יותר.
ניתן להשיג דרישות אלו רק בשיתוף פעולה צמוד עם חוקרים, מפתחים ויצרנים. איננו רואים צמיגים כיצירה העומדת בזכות עצמה – הם תמיד חלק של מערכת הכוללת את מערכת הכוח, הבלמים ואביזרי השליטה האלקטרוניים. ההצלחה מעניקה לחוקרינו תחושת הישג – יחד עם מוטיבציה ורצון להשיג יותר...

מאות רעיונות מבריקים לגבי מוצרים הוכנסו לפסי ייצור תעשייתיים וכיום הם מספקים יכולת ביצועית גבוהה במכוניות הנוסעים, רכבים מסחריים וכלים דו-אופניים. מבחנים רבים מספור נערכו ברחבי העולם ופרסי התעשייה הרבים בהם זכינו מספקים את ההוכחה שהצמיגים שאנו מייצרים הם "בדרך הנכונה".
אלו הן איכויות ותכונות שהתעשייה מעריכה. ההוכחה היא מיליוני כלי-רכב חדשים הנמסרים מידי שנה עם צמיגי קונטיננטל כציוד סטנדרטי המורכב עליהם.