אודות קונטיננטל

יצרן הציוד המקורי מספר 1 באירופה

יצרן הציוד המקורי מספר 1 באירופה

קונטיננטל נחשבת כיום ליצרנית הצמיגים המובילה באירופה ועל כך תעיד העובדה הבאה – כמעט כל מכונית שלישית אשר נעה על פס הייצור באירופה מצויידת בצמיגים של חברת הענק הגרמנית.

בפשטות, זה אומר שקונטיננטל היא יצרנית הציוד המקורי המדורגת במקום הראשון ביבשת.

בשבילנו, לכבוש את הפסגה הזו – זה הכל. האמון שיצרניות הרכב הגדולות והמובילות מעניקות לנו הוא ההוכחה הגדולה ביותר לאיכות מוצרינו ולמוניטין החיובי לו אנו זוכים (בין אותן חברות שלא מתפשרות על האיכות ומציידות את רכביהן במוצרי קונטיננטל תמצאו את פולקסווגן, אופל, מרצדס-בנץ, אאודי, רנו ועוד רבים אחרים).

אחרי הכל, אם יצרניות הרכב מהשורה הראשונה בעולם מאמינות בנו, יש לך את כל הסיבות להאמין שבחרת נכון. אצלנו, הכל מתחיל בלקוחות שרוצים למצוא צמיג המתאים לדרישות שלהם כמו כפפה ליד. אצלינו, הכל גם מסתיים בלקוחות, שבסופו של יום מקבלים מאיתנו בדיוק את הצמיג אותו חיפשו.

ContiSeal™ להגדלת ושיפור הבטיחות.
ContiSeal™ להגדלת ושיפור הבטיחות.
אזור ייצור אב טיפוס במפעל בהאנובר
אזור ייצור אב טיפוס במפעל בהאנובר

אזור ייצור אב טיפוס במפעל החברה בהאנובר

לא ניתן להפריד את האיכות הגבוהה של צמיגי קונטיננטל מההליך המוקפד בו הם מתוכננים ומיוצרים במפעל החברה בהאנובר, גרמניה. ההליך כולל מגוון רחב של שלבים ותהליכי תיאום: איסוף נתוני ביצוע, השערות וסימולציות, תערובות ייחודיות של חומר, ייצור אב טיפוס ראשוני ושורה ארוכה של בדיקות וניסויים. רק כאשר כל השלבים מבוצעים בהצלחה ומבלי שאנחנו מקלים ראש אף לא בפרט הקטן ביותר – מתחיל הייצור הסדרתי של הצמיגים.

כל צמיג מתוכנן בקפידה על פי צרכי יצרניות הרכב. אנו עובדים בצמוד עם גורמים מתעשיית הרכב ומתכננים יחדיו את הצמיגים, עד הפרטים האחרונים והקטנים ביותר. גם כשדרישות ובקשות הלקוחות עשויים להשתנות – ובלא מעט מצבים הם אכן משתנים – אנחנו מקפידים להשאיר נתון אחד תמיד ללא שינוי. והנתון הזה, ניחשתם נכון, הוא בטיחות הצמיג. אנחנו מאמינים שבטיחות הצמיג, ועקב כך גם בטיחות הרכב, קודמת לכל וחייבת לקבל את העדיפות הגבוהה ביותר.

חברת קונטיננטל ויצרניות הרכב עושות הכל על מנת להביא לבטיחות מקסימאלית של הנהג בעת שימושו ברכב. כל צמיג שאנו מפתחים ומוציאים לשוק משלב בטיחות מלאה ונוחות מקסימלית, בהתאם לדרישות הייחודיות. הניסיון רב השנים שצברנו, כמו גם הרעיונות החדשניים והמקוריים של צוות המחקר והפיתוח שלנו, מאפשרים לנו למצא פתרון יצירתי ומתקדם לכל צורך ודרישה.

מחלקת המחקר והפיתוח של החברה עומדת אף היא בקשר צמוד עם כל אחד מלקוחותינו.
תוצאות מיטביות ושביעות רצון מנתוני המוצרים שלנו אנו משיגים באמצעות הבנה מלאה של רצון הלקוחות, כבר בתחילת הדרך, בשילוב עם הפיתוחים המתקדמים של אנשינו. הדברים הקטנים האלה, הם שמאפשרים לנו לקבוע סטנדרטים חדשים של איכות.