אודותינו

כסלו תחבורה בע"מ

כסלו תחבורה בע''מ

מעוניינים לרכוש צמיגים איכותיים באמת? זקוקים לשירותים חיוניים בתחום? את הפתרון המקצועי ביותר תספק לכם חברת כסלו תחבורה בע''מ.

כסלו תחבורה בע"מ נחשבת לחברה הגדולה ביותר בישראל בשיווק צמיגים והיא מחזיקה בכ-30% מענף הצמיגים בארץ. החברה חולשת על כל היבטי התחום, לרבות ייבוא ושיווק של צמיגים עבור כלי רכב פרטיים, כלי רכב חקלאיים, כלי רכב כבדים וכן כלי תחבורה דו גלגליים. בנוסף, מציעה החברה מספר מוצרים ייחודיים בתחום, ביניהם צמיגי פרימיום וצמיגים חסכוניים.

חברת כסלו תחבורה בע''מ נמצאת בהליכי פיתוח משמעותיים מזה שנים. בשנת 2012 היא רכשה, יחד עם "קרן סקיי" ו"חברת שנאפ" (מעצמות בולטות אחרות בתחום הרכב) את חברת הצמיגים הותיקה "אליאנס שיווק" – צעד זה נחשב לאחת העסקאות המשמעותיות ביותר בתחום הרכב בישראל. מיזוג החברות נתן לכסלו תחבורה בע''מ יתרון בולט בתחום ואפשר לה להציע עבור הלקוחות הרבים סל רחב במיוחד של מוצרים. אחת המשמעויות העיקריות היא שהלקוחות יכולים למצוא את כל הפתרונות עבורם ועבור רכבם תחת קורת גג אחת.

כיום, נמצאת כסלו תחבורה בע''מ בבעלותו של מר צביקה גרינברג. החברה מהווה חלק מקבוצת כסלו, אשר פועלת משנת 1986. הקבוצה התמחתה בעבר בתחומי נדל''ן, לוגיסטיקה, חקלאות וייזום, אך כיום פועלת בעיקר בענף הרכב.

Kislev Transportation Ltd.

מובילים בתחום

כסלו תחבורה בע''מ מספקת את מיטב המותגים הפועלים בתחום. המוביל שבהם הוא מותג הפרימיום הגרמני Continental, הנחשב לאחד האיכותיים ועטורי השבחים בעולם. מותג זה, אשר כסלו מחזיקה בזכיינות בלעדית לייבואו ושיווקו בישראל, אחראי לכמה מהחידושים המרכזיים בתחום במרוצת השנים. תעיד על כך העובדה שעשרות רבות של מעצמות רכב, לרבות ב.מ.וו, מרצדס- בנץ ופורשה בחרו בצמיגי קונטיננטל להרכבה ראשונה בדגמים השונים שלהן. לצד אלה, מספקת החברה גם מערכות בלמים, מערכות ליציבות רכב, מערכות בקרה, מערכות הזרקה למנועים, טכוגרפים וכן מוצרים אחרים עבור תעשיית הרכב וההובלה.

לצד זה, עוסקת כסלו בייבוא ובשיווק, גם כן בבלעדיות, של מותגים דוגמת Barumi ו-Uniroyal. חברת אליאנס, אשר בבעלות משותפת של כסלו וקרן סקי, מייבאת את צמיגי Cooper Tires, Miki Thomson (צמיג אמריקאי לרכבי 4X4 הנחשב לטוב ביותר בעולם), Minerva ומותגים אחרים.

שירות כקו מנחה

חברת כסלו תחבורה בע''מ ידועה בתרבות השירות שלה ובכך שהיא מספקת לכל לקוח פתרון אידיאלי המותאם לו אישית. אנו מאמינים במתן מענה מיידי ומקצועי, ללא פשרות, ועובדים מול כמה מציי הרכב הגדולים ביותר בישראל. בסך הכול, משרתת החברה נאמנה יותר מ-50,000 כלי רכב, וזאת באמצעות מספר נקודות שירות אשר נמצאות בפריסה ארצית רחבה.

בין הלקוחות הבולטים והמוכרים של החברה ניתן למנות את משטרת ישראל, חברת אגד, מנהל הרכב, קבוצת עפיפי (צי האוטובוסים השלישי בגודלו במדינת ישראל), חברת בון תור וכן מפעלים, פנצ'ריות ומוסכים בכל רחבי הארץ.